Size bir telefon kadar yakınız
0 212 212 40 20

Mecidiyeköy Aletli Pilates

08.12.2019
9 görüntülenme
Mecidiyeköy Aletli Pilates

Mecidiyeköy aletli pilates stüdyosu, Mecidiyeköy meydanda 2014 yılında siz değerli üyelerine kapılarını açmıştır.Profesyonel eğitmen ekibimiz ile kuvvettinizi ,esnekliğinizi ve koordinasyonunuzu arttırırken stresinizi azaltıp ,fiziksel ve mental olarak rahatlamanızı sağlıyoruz. Kişiye özel olarak hazırladığımız programlar ile vücut kompozisyonunuzu olumlu yönde etkileyerek postürünüzü düzeltip, yaşam kalitenizi arttırmayı hedefliyoruz.

Stylelife Pilates Mecidiyeköy aletli pilates stüdyosu olarak, sizleri içeri girdiğiniz andan itibaren ferah ve hijyenik bir ortam ayrıca sıcak,samimi ve güler yüzlü ekip arkadaşlarımız karşılar. Üyelerimize öncelikli olarak, postür analizi ve TANİTA ölçüm cihazı ile yağ-kas ölçüm testi yapılır.Yapılan profesyonel ölçümler ile egzersize daha fazla ihtiyaç duyulan ve üzerinde çalışılması gereken bölgeleriniz belirlenir. Bunun sonunda kişiye özel bir egzersiz programı oluşturulur ve düzenli olarak uygulatılır.

Aletli pilates yani reformer pilates olarak bilinen bu pilates yöntemi mat temelli pilates yöntemine göre daha yoğun ve dinamiktir. Egzersiz çeşidi olarak ta daha geniş bir kapsamdadır. Bu sebeple aletli pilates kas  yapısını güçlendirmek adına daha verimlidir.

Sizlerde aletli pilatesin etkilerini vücunuzda görmek, hayatınıza farklı bir yön vermek, yaşam kalitenizi arttırıp birebir özel dersler ile özel olduğunuzu hissetmek isterseniz İstanbul’un en merkezi noktasında bulunan Stylelife Pilates’in Mecidiyeköy aletli pilates stüdyosuna bekleriz.

Şişli aletli pilates stüdyosu

Nişantaşı aletli pilates stüdyosu

Şube Bilgileri
Ücretsiz Deneme Ders Formu

    Adres Tarifi

    Gönder
    Merhaba
    Size Nasıl Yardımcı Olabilirim?