Size bir telefon kadar yakınız
0 212 212 40 20

Şişli Aletli Pilates

22.12.2019
4 görüntülenme
Şişli Aletli Pilates

İstanbul gibi Avrupa kıtasının en büyük şehirlerinden birinde pilates salonu bulmak hiç de zor değildir.Özellikle ülkemizde kabul görmüş olan bir sporun, eğitimini almak istedikten sonra tüm imkanlar açıktır. Şişli aletli pilates salonları barındıran merkezlerden biridir.Önemli olan doğru yeri bulmaktır. Bunun için de yapılması gereken ön araştırmadır.

Gerekirse bu merkezlere giderek inceleme yapma hakkınız da vardır. Ofis ortamlarında hareketsiz çalışmak ya da bedeni bütün gün yoran işlerde çalışmak, vücudunuzun yıpranmasına ve hızlı yaşlanmasına neden olur. Aynı zamanda birçok kas ve kemik rahatsızlıkları ile ağrıları baş gösterir. İşte bu sebeplerden, özellikle çalışan insanlara tavsiye edilmektedir.

Şişli aletli pilates stüdyomuzda, pilatese başladığınız ilk dönemden itibaren vücut şeklinizde düzelme ve duruşunuzdaki olumlu farklılaşmayı hissedersiniz. Bu da sizin çalışma hayatınızdaki yanlış duruşların, aşırı sabit kalmanızın ya da ağır işler yapmanızın hasarlarını onarmanızı sağlar. Hem bedeniniz dinçleşir ve vücut sağlığınız artar hem de ruhunuzu da çalıştıran pilatesle sosyal yaşamınızda da daha enerjik ve zinde olursunuz.

Pilates salonlarında genelde temiz yüzeyler üzerinde matları yere sermek ve üzerlerinde bu egzersizleri yapmak mümkündür. Aynı zamanda pilates esnasında farklı ekipmanlar da kullanılır ve hareketlerin yapılması daha da kolay hale getirilir. Aletli reformer pilates gibi düzenli olarak alet kullanılarak yapılan pilates türleri de mevcuttur. Farklı görünseler de pilates türleri hep aynı prensiplere dayanmaktadırlar.

Mecidiyeköy aletli pilates stüdyosu

Nişantaşı aletli pilates stüdyosu

Şube Bilgileri
Ücretsiz Deneme Ders Formu

    Adres Tarifi

    Gönder
    Merhaba
    Size Nasıl Yardımcı Olabilirim?