Size bir telefon kadar yakınız
0 212 212 40 20

Beylikdüzü pilates

29.10.2019
535 görüntülenme
Beylikdüzü pilates

Beylikdüzü pilates

Pilates doğru nefes tekniğini öğretmesi açısından hem akciğerler üzerinde olumlu etkisi vardır,  hem de kas sistemi üzerinde olumlu etkisi vardır.  Pilatesin bir özelliği hızlı değil yavaş ve akıcı egzersizler uygulanarak yapılmaktadır.  Pilates genel anlamda sporcudan ev hanımlarına kadar her yaştan kadın ve erkeğin rahatlıkla yapabileceği en sağlıklı egzersizlerdir. Beylikdüzü pilates her yaş grubundan siz müşterilerine hizmet vermektedir.  Pilates hem vücuttaki kas sistemini güçlendirmesi hem de birikmiş yağların erimesi ve aynı zamanda bir tedavi yöntemidir.  Özellikle omurgaya bağlı hastalıkların,  bel ağrıları veya eklem problemleri olan kişilere doktorların önerdiği tek spor egzersizleridir.  Çünkü pilatesin kaslar üzerinde son derece olumlu etkisi vardır.  Bunun yanı sıra aynı zamanda vücudu incelterek sıkılaştırır.  Bu da estetik açıdan vücudun ince görünmesini sağlamaktadır.

 

Pilates Tedavi Amaçlı Yapılır Mı?

Pilates kasları esneterek güçlendirmesi ve vücuda genel anlamda bir esneklik kazandırma aktivitesidir.  Pilatesle beli inceltmek ve karın yağlarını eritmek aynı zamanda sırt kaslarını güçlendirmek ve kalçaları diri tutmak konusunda pilates egzersiz son derece başarılıdır.  Yapılması sırasında aynı zamanda bir meditasyon etkisi olduğundan zihinsel olarak insanı rahatlatan ve rehabilite eden bir özelliği de bulunmaktadır. Pilatesin,  sağlıklı oluşunun diğer bir göstergesi de hamile kadınların yapması ve hamile kadınlara özellikle doktorların önermesidir. Beylikdüzü pilates, her yaştan müşterilerimize hizmet vermekteyiz.  Pilates hareketleri yavaş ve esnek olmasına rağmen kesinlikle bu konuda uzman bir eğitici tarafından yaptırılması her zaman doğru ve önerilen yöntemlerden biridir.

 

Platesin Omurga Üzerindeki Etkisi

Pilates her anlamda ve her konuda son derece sağlıklı vücudun ve kas ve iskelet sisteminin oluşması için oldukça önemli bir spordur.  Aynı zamanda pilates yapan insanlar yalnızca bağımsız insanlar değildir.  Sporcular,  sanatçılar özellikle günlük işinde yorucu ve masa başında zaman geçiren kişilerin pilates yapmaları çok sağlıklıdır.  Vücudun hareketsiz kalması ile kas sistemi olumsuz olarak etkilemektedir.  Pilates özellikle hareketsiz ve oturarak iş yapan insanların Sırt ve karın bölgeleri üzerinde çok olumlu etkisi vardır.  Pilates her yaşta insanın yapabileceği bir spor aktivitesidir.  Ancak pilatesi doğru ve iyi eğitmenler eşliğinde yapılması önerilmektedir. Beylikdüzü pilates,  uzman eğitmen kadrosuyla siz müşterilerimizin hizmetindeyiz.  Pilatesin kas ve iskelet yapısı üzerindeki etkisi düşünüldüğünde doğru eğitmenler tarafından yapılması en doğru yöntemdir.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Gönder
Merhaba
Size Nasıl Yardımcı Olabilirim?